W&N Pigment Marker – uue põlvkonna marker

Winsor&Newton Pigment Marker

Tutvume uue Winsor&Newtoni pigmentmarkeriga, mis on niivõrd uuenduslik, et muudab täielikult teie töötamise viisi! Winsor&Newtoni pigmentmarkerites kasutatakse Winsor&Newtoni professionaalseid kujutava kunsti pigmente. Suur valik intensiivseid värve on äärmiselt valguskindlad – kuni 100 aastat –, pakkudes maksimaalseid segamisvõimalusi nagu maalivärvi puhul. Winsor&Newtoni pigmentmarkerite värv püsib 25% kauem kui teiste markerite oma, sest pigmendiosakesed jäävad püsima paberi pinnale, mitte ei imendu sellest läbi.


Ergonoomiline disain

Stiilne. Mugav. Täpne. Uus Winsor&Newtoni pigmentmarker on käepärane nagu ei ükski teine. Peenike ja lai, peitlikujuline, otsik ning tõeliselt mugav, üliõhuke kuju, annab teile oma töö üle täieliku kontrolli. Selle disain valmis koostöös graafiliste disainerite ja illustraatoritega. Markerid on valmistatud parimatest materjalidest, mis ületavad kasutajate ootusi vastupidavuse osas ning minimeerivad kulumist.

Asümmeetriline disain, kaks otsikut ja erinevad hoidmise võimalused;
– Lai, peitlikujuline, otsik ning ümar vars lihtsaks ja mugavaks hoidmiseks
– Peenike otsik ning kolmnurkne vars kindlaks ja täpseks hoidmiseks.

Winsor&Newton Pigment Marker


Valguskindel värv – 100 aastat

Winsor&Newton Pigment Marker valguskindlusTeie loovus ei peaks aja jooksul tuhmuma. Winsor&Newtoni pigmentmarkerites kasutatakse värvide asemel tuhmumiskindlaid kujutava kunsti pigmente, mis säilitavad teie töö värskuse ja erksuse kogu eluajaks. Igale värvile on omistatud valguskindluse hinne A, mis tähendab 100 aastat normaalsetes galeriitingimustes ilma tuhmumise või värvimuutusteta. Traditsioonilised lahustuva värvaine põhised markerid tuhmuvad 50 korda kiiremini.

Valge blender on oma pigmendi ja kattevõime tõttu ainus AA hindega marker, värvitul blenderil hinne puudub, kuna see ei sisalda värvi.


Üle 100 erksa värvi

Ulatuslik värvispekter erksatest täisvärvidest kuni peente varjunditeni. Üle 180 aasta kogemusi pigmentide valdkonnas on aidanud Winsor&Newtonil valmistada ületamatu värvierksuse ja -sügavusega markerid. Valikus on üle 100 kütkestava värvi, kaasa arvatud 24 halli varjundit neljas skaalas ning ainulaadne valge blender.

Winsor&Newton Pigment Marker


Blenderid

 • Värvitu blender
  Värvitu blenderiga saab tekitada akvarelliefekti, mis näeb välja nagu akvarelli ujutamine. Seda saab kasutada värvide helendamiseks ning kahe või enama värvi segamiseks. Samuti saab seda kasutada värvi eemaldamiseks, heledate alade tekitamiseks, efektide lisamiseks või vigade parandamiseks.
 • Valge blender
  See on kõige esimene valge blender, mis on loodud spetsiaalselt Winsor&Newtoni pigmentmarkeritele. Selles kasutatakse valgeid titaandioksiidi pigmente, millega saab moodustada, segada ja pehmendada värve nagu ei kunagi varem. Toone saab üksteisega voolavalt ja intuitiivselt segada, luues arvutul hulgal uusi värve ja võluvaid efekte – seda isegi mustal paberil. Võimalused on siin piiramatud. Seda äärmiselt mitmekülgset blenderit saab kasutada kõigi värvidega, et värve segada (A), pehmendada varjundeid (B), luua uusi värve (C), tekitada heledaid alasid ja efekte (D) ning joonistada mustale või värvilisele paberile (E).

Mõlema blenderiga on võimalik juba kuivanud tööd jätkata. Proovige, kui lihtne on nendega vigu parandada või täiendusi teha.

Winsor&Newton Pigment Marker White Blender


Eelised

Winsor&Newtoni pigmentmarkerite eelised vedela värvainega markerite ees:

 • Valguskindlus
  W&N pigmentmarker – värvid ei tuhmu ega muutu kuni 100 aasta jooksul.
  Värvainepõhised markerid – tuhmumine kuude jooksul, mõned värvid nädalate jooksul tänu pidevale kokkupuutele UV-kiirgusega.
 • Erksad värvid
  W&N pigmentmarker – valguskindlus tagab värvierksuse. Püsib pinnal nagu maalivärv.
  Värvainepõhised markerid – võivad aja jooksul tuhmuda, kaotada värvisära. On küll mõned säravad värvid, kuid värvaine imbub sügavale paberisse.
 • Värvide segamine
  W&N pigmentmarker – Mis tahes kahe värvi ühtlane segamine. Pidev muutmine. Saab taasalustada kuivanud tööd. Esimene omasugune valge blender.
  Värvainepõhised markerid – Ainult sarnaste varjundite/toonide segamine. Imbuvad paberisse ja kuivavad kiiresti. Kuivamise järel ei saa segada. Puudub valge blender.

Hooldus

Pigmentmarkereid tuleb kasutamise järel hoida alati horisontaalselt, et ära hoida pigmentide lekkimist ja otsikute ummistumist. Nii nagu kõigi markeritega, kestavad otsikud kõige paremini ja ei kuiva ära, kui markeri kasutamise järel neile kork tagasi panna.

Blendereid saab väga hõlpsalt puhastada, kui kirjutada nendega puhtale paberilehele kuni uuesti õiget värvi tulema hakkab. Otsikul olev värv ei pruugi täielikult kaduda, kuid korraliku puhastamise järel ei kanna blender seda värvi siiski paberile.

Otsikud peavad vastu kauem kui markeris värvi jätkub. Ent veekindlad vahendid, värvid, nagu akrüül- ja õlivärv aga ka karedad pinnad, võivad siiski otsikuid kahjustada.