Princeton Catalyst – milleks neid tööriistu kasutada?

Princeton Catalyst

Catalysti tööriistad on enamat kui lihtsalt maalimise vahendid. Need on valmistatud painduvast silikoonist või jäigast nailonist, et pakkuda kunstnikele uusi tehnilisi võimalusi. Catalysti spaatlid ja värvikammid on erilise kujuga, hõlbustamaks erinevate tekstuuride loomist. Need on mõeldud paksude värvidega kasutamiseks ehk siis suurepäraselt sobivad selleks õlivärvid, akrüülid ja veega lahustuvad õlivärvid. Kuna tööriistad on kuumuskindlad kuni temperatuurini 232°C, sobivad need suurepäraselt vahamaalis kasutamiseks. Neid kasutatakse ka kipsi ja savi töödeks, pinna katmiseks, toidu kaunistamiseks ja paljudeks muudeks otstarveteks.

blogi-toode-catalyst-ceramics

Keraamika

Tänu ergonoomilisele disainile on Catalysti spaatlid ja värvikammid mugavad kasutada ja püsivad hästi käes. See on suureks abiks, kui on tarvis oma keraamikatööle täpselt kindla tugevusega survet avaldada.

blogi-toode-catalyst-encaustics

Vahamaal

Catalysti spaatlid ja värvikammid on kuumuskindlad kuni temperatuurini 232°C, seetõttu sobivad need suurepäraselt vahamaalis kasutamiseks. Nad on valmistatud painduvast silikoonist, valikus on erineva kujuga tööriistad, mis sobivad hästi nii vahavärvi segamiseks kuumal paletil kui ka omanäoliste tekstuuride loomiseks.


blogi-toode-catalyst-batik

Batika

Catalysti tööriistad sobivad hästi eriliste tekstuuride kujundamiseks vahatehnikaga. See on ainulaadne tööriist vaha pealekandmiseks, märke saab turvaliselt peale kanda kas otse alusmaterjalil või kuumal paletil. Kuna tööriistad on valmistatud kuumuskindlast silikoonist, siis koorub jahtunud vaha kohe maha, muutes puhastamise imelihtsaks.

blogi-toode-catalyst-heavy-mediums

Akrüülvärvid ja -meediumid

Paksude värvide ja meediumitega töötades tulevad Catalysti spaatlite ja värvikammide eelised tõeliselt esile. Neil on paksude värvidega töötamisel tohutult kasutusvõimalusi, kaasa arvatud erineva viskoossusega meediumite ja värvide segamine, erineva tekstuuriga värvide paksude kihtidena pealekandmine, esemete pindasurumine ja kollaaž.


blogi-toode-catalyst-acrylic-painting

Vedelad akrüülvärvid

Catalysti tööriistu on kerge käsitseda ja nendega eksperimenteerida vedelate akrüülvärvidega maalimisel. Painduvast silikoonist spaatli või värvikammi kasutamisel metallist paletinoaga kraapimise asemel ei pea muret tundma aluspinna rikkumise pärast. Catalysti tööriistade kuus erinevat profiili võimaldavad oma repertuaari suurt mitmekesisust tuua.

blogi-toode-catalyst-monoprinting

Monoprint

Monoprint omandab uued mõõtmed, kui hakata kasutama Catalysti tööriistu. Spaatlite ja värvikammide erinevad kujud ja suurused võimaldavad anda just niipalju tekstuuri kui tarvis. Kuna tööriistad on niivõrd kergelt ja kiiresti puhastatavad, on nii positiivseid kui negatiivseid märke võimalik luua kiiresti ja ilma loometegevust pikemalt katkestamata.


blogi-toode-catalyst-culinary

Kokakunst

Sauté-pannilt taldrikule – Catalysti spaatlid ja värvikammid tunnevad ennast hästi ka köögis. Nad on valmistatud uuest painduvast silikoonist, mis on kuumuskindel kuni temperatuurini 232°C. Catalysti ainulaadse kujuga tööriistad inspireerivad kokkasid valmistama ja pakkuma toite uutel ja leidlikel viisidel.

logo-catalyst

logo-princeton