Kunst ja keskkonnasõbralikkus: Liquitexi taaskasutatud lõuend raamil

Kunst on alati olnud viis enda väljendamiseks ja oma maailma teistega jagamiseks. Viimastel aastakümnetel on üha suurem tähelepanu pööratud ka sellele, millist jälge me oma loominguga maailmale jätame. Keskkonnateadlikkus ja jätkusuutlikkus on saanud kunstimaailmas olulisteks teemadeks ning kunstnikud otsivad pidevalt võimalusi, kuidas oma loovust väljendada, järgides samal ajal vastutustundlikke praktikaid.

Liquitexi taaskasutatud lõuend raamil on täiuslik valik keskkonnateadlikule kunstnikule, ühendades kvaliteedi ja vastutustundlikkuse. See lõuend on valmistatud 100% taaskasutatud plastpudelitest, olles seejuures mitte ainult kvaliteetne, vaid ka keskkonnasõbralik valik nii akrüül- kui õlivärvide jaoks. Plastpudelitest valmistatud kangas on veidi paksem, kui puuvillane kangas ning mitmed pimetesti teostanud kunstnikud eelistasid Liquitexi lõuendit teistele puuvillastele lõuenditele just selle omaduse tõttu. Kolmekordselt krunditud pind suure pigmendisisaldusega titaandioksiid gesso-kruntvärviga tagab ka pealekantavate värvide erksuse ja ühtlase katvuse.

Lõuendi raam on valmistatud FSC sertifikaadiga männipuidust, olles seeläbi vastutustundliku metsanduse tulemus. Raami paksus on 19 mm, mis tagab selle stabiilsuse ja vastupidavuse. Liquitexi taaskasutatud lõuend raamil ühendab kunstnikke, kes jagavad keskkonnasõbralikke väärtusi, kutsudes üles looma kaunist ilma planeeti kahjustamata.

Valides taaskasutatud plastpudelitest valmistatud lõuendi, aitad meie ookeanid ja prügilad plastikust vabad hoida. Samas säästab pudelite taaskasutus looduslikke ressursse. See on valik, mis ühendab kvaliteedi, vastupidavuse ja keskkonnasõbralikkuse, võimaldades kunstnikel väljendada end jätkusuutlikult ja kompromissitult.

PS! Ka lõuendi pakend on keskkonnasõbralikult ning teadlikult valmistatud. Lõuendi nurgas olev papp ning seda ümbritsev kile on valmistatud 100% taakasutatud materjalidest ning on täielikult ümbertöödeldavad. Kile ja papi saad uuele ringile saata visates need vastavatesse sorteerimiskonteineritesse.