Washi teip mt Papier Tigre

Washi teip mt Papier Tigre

mt masking tape mt x artist series

Jaapanist pärit washi teip on dekoreeritud maalriteip, millega saab kaunistada kõike mida hing ihaldab, alustates karpide ja kaartidega ning lõpetades nõude ja mööbliga. Sobib paljudele pindadele, nt paber, puit, metall, portselan, klaas jms. Tänu tööstuslike teipide tootmise taustale on mt teip kõrge kvaliteediga, tugev ja samas õhuke. Väga hästi liimuv, tänu millele jääb teip püsima, samas on seda lihtne eemaldada ja liimist ei jää mingit jälge.
PAPIER TIGRE sai alguse aastal 2011. Firma asub loomingulise Pariisi keskuses, 3. linnaosas aadressil 5 rue des Filles du Calvaire. PAPIER TIGRE mõtleb välja, toodab ja müüb üha suuremat hulka toredaid esemeid sinu laua, sinu maja ja sinu kirjavahetuse tarbeks. Väga tundlikud ollakse värvide, mustrite, baasmaterjalide ja uute tehnoloogiate osas ning neid kõiki proovitakse ühendada suurepärasteks toodeteks. Kogu töö tehakse Pariisis asuvas kontoris ja kõik asjad korraldatakse ise – ideest müügini. Samuti püüab PAPIER TIGRE pöörata erilist tähelepanu lähtematerjalidele, nende kvaliteedile. Samuti püütakse võimalikult palju kusagil kaugel ära käia, sageli üsna lähedal meie igapäevasele elule, et leida uut inspiratsiooni ja anda elu Pariisist pärit uutele ideedele.

Lõppev 02MTPAPI01Z0 4971910243077 Washi teip mt Papier Tigre 15mmx7m le tigre green Washi teip mt Papier Tigre 15mmx7m le tigre green
Saadavus kauplustes
  • Eesti
  • Tallinn Skizze3
  • ARS Skizze0
  • Kalamaja Skizze1
  • Tartu Skizze0
  • E-pood / hulgimüük
3.90 Lisa korvi