Washi teip mt Maruichikyu - 1/4
Washi teip mt Maruichikyu - 2/4 Washi teip mt Maruichikyu - 3/4 Washi teip mt Maruichikyu - 4/4

Washi teip mt Maruichikyu

mt masking tape mt x artist series

Jaapanist pärit washi teip on dekoreeritud maalriteip, millega saab kaunistada kõike mida hing ihaldab, alustates karpide ja kaartidega ning lõpetades nõude ja mööbliga. Sobib paljudele pindadele, nt paber, puit, metall, portselan, klaas jms. Tänu tööstuslike teipide tootmise taustale on mt teip kõrge kvaliteediga, tugev ja samas õhuke. Väga hästi liimuv, tänu millele jääb teip püsima, samas on seda lihtne eemaldada ja liimist ei jää mingit jälge.

Kyoto Kunstiülikooli ruumikujunduse osakonna lõpetanud Maruichikyu on tuntust kogunud just oma kustutuskummidest loodud templite ning joonistuste abil. Alates 2020. aasta lõpust on teda tunnustatud ühena “mt uutest loojatest”, kes töötab MT ürituste ja töötubade jaoks mõeldud washi teipide piiratud partiidega. Maruichikyu on spetsialiseerunud mitmekihilistele ja mitmevärvilistele kustukummi trükkidele. Ta loob oma kunsti mitmete templikujutiste üksteise peale trükkimisega, et saada värvilisi ja keerukaid mustreid. Need MT washi teibid oma kaunite toonide ja varjunditega peegeldavad kunstniku detailirohkele käsitööle omaseid retrolikke ja sooje motiive.

Uus 02MTMAR1EZ00 4971910336069 Washi teip mt Maruichikyu 15mmx7m layered cake Washi teip mt Maruichikyu 15mmx7m layered cake
Saadavus kauplustes
  • E-pood / hulgimüük
3.40 Lisa korvi