Töötubadest ja kursustest

Esitlused
Esitlused on mõeldud eelkõige selleks, et osalejad saaksid tutvuda uute toodetega, tuletada meelde ununenud vanu ja saaksid osa uutest ideedest erinevate käsitöö-ja kunstitarvete kasutamisel. Esitlustel saab ammendavat infot toodete omaduste ja nende kasutamise kohta ning materjale on võimalik katsetada.  Kuid erinevalt kursustest ei tehta valmis töid ega süveneta tehnikatesse. Stuudios toimuvad esitlused on reeglina tasuta üritused.

Töötoad
Töötoad on avatud kõigile huvilistele ja toimuvad kindla teema alusel. Töötubades on võimalik tutvuda huvitavate materjalidega või uute tehnikatega. Võib ka tulla sõbrale kinki meisterdama, perega toredat nädalalõppu veetma või lihtsalt omaette lõõgastuma. Käsitöö-töötoad õpetavad käepäraste, koduste vahenditega kujundama keskkonda meie ümber – kodukujundusest ehete, aksessuaaride, linnu- ja nukumajadeni välja. Reeglina toimuvad töötoad vähemalt iga nädala lõpus, laupäeval. Töötoad on tasulised.

Meistriklassi kursused
Meistriklassi kursuseid viivad läbi oma ala professionaalid ja kunstnikud. Need on kursused, kus saab süveneda tehnikatesse ja süvitsi uurida konkreetse materjali ajalugu ning kasutusvõimalusi, kus arutada proffidega trenditeadust või taasavastada vanu ajahämarusse vajunud kunste. Meistriklassi kursuseid toimub erinevatel  teemadel. Meistriklassi kursustele ootame osalema kõiki, kel kunstiline eneseväljendus huvi pakub. Eelnev kogemus materjaliga ei ole oluline ja ei tasu karta, et ei oska – kõik saavad hakkama! Meistriklassi kursused on tasulised.

Skizze töötubade ja kursuste hinna sees on tavaliselt kõik vajalikud materjalid ja vahendid. Mõnikord eeldab töötuba kodust kaasavõetud või kauplusest lisaks ostetud eset, et anda võimalus ise valida, mida ja mis formaadis konkreetselt teha tahata. Vastav info on kindlasti ka üritust tutvustavas tekstis ära toodud.

Kursuste ja töötubade toimumine sõltub alati osalejate arvust.


Esitlusi ja töötubasid on võimalik ka tellida. Kui esitlusi korraldame enamasti Skizze kaupluste stuudio alal, siis töötubasid tuleme hea meelega tegema ka teie ruumidesse, suvepäevadele, firma pidudele või sünnipäevadele. Küsi lähemalt stuudio@skizze.ee.