Caravaggio

caravaggio-yldine

Firma nimega SALER on alates 1966. aastast kaubamärgi CARAVAGGIO all tootnud kunstnikele krunditud lõuendit. Caravaggio lõuendit valmistatakse eri tüüpi kiududest nagu puuvill, lina, džuut või polüester. Materjali töötlemine toimub täielikult Loode-Itaalias, Gallarates asuvas tehases. See tähendab eeltöötlust kuni lõplikku pakendamist, kaasa arvatud kõik kvaliteedikontrolli etapid. Lai valik krunditud lõuendit, mis on aastatepikkuse hoolika valiku tulemus, rahuldab kindlasti kõigi klientide vajadusi.

Caravaggio lõuendeid müüakse Itaaliasse, mujale Euroopasse ja üle maailma. Saler toodab iga päev umbes 5000 jooksvat meetrit lõuendit. 2016. aastal ületas toodangu maht esmakordselt 1 600 000 ruutmeetrit. Saleril on kolm katmismasinat, millest kahte kasutatakse ainult krunditud lõuendi tootmiseks. Saler toodab ka printimise lõuendit maalide kõrgekvaliteedilise printimise jaoks.

Kõrge ja püsiv kvaliteedistandard, mis saavutatakse range kvaliteedikontrolliga, teeb Caravaggio tunnustatud nimeks nii Itaalias kui mujal.