Aleene’s

aleenes-yldine

Aleene Jackson ei leppinud kunagi keskpärasega ning uskus, et alati saab paremini. Tegemist oli loomingulise teerajajaga, kelle meelekindlus ja pürg kõrgema kvaliteedi poole ajendas looma liimi, mis andis hoo sisse käsitöönduse sektorile ning on seda tugevana hoidnud juba 1950. aastatest alates.

Original Tacky Glue looja, käsitöö majandusharu pioneer ja pedagoog alustas oma karjääri 1950. aastatel floristina. Ta töötas hotelli lillepoes kuni 20 aasta vanuselt ise oma lilleäri ostis. Vaid paari aastaga sai tema poest lillenduse müügiladu, kus ta andis ka lillevalmistamise ja lilleseade tunde. Oma hea ärivaistuga oli ta alati üks samm teistest ees ning üsna varsti tegi ta endale nime ka lilletööstuses nii iganädalaste teleesinemistega, milles õpetas lillekaunistusi tegema, kui ka kirjutistega trükiajakirjanduses ja tundidega oma poes, mis ka kaugemalt inimesi kokku tõi.

Kõige selle juures oli aga üks probleem: nimelt vajas Aleene paksu liimi, mis mitte ainult ei hoiaks tema lilleseadeid koos, vaid ka kestaks pikalt. Ja kuna ei leidunud midagi, mis ta ootustele vastaks, lõi ta „Glue d’Aleene’i“, mida ta oma tundides kasutama hakkas. Nätske valge liim muutus nii populaarseks, et ta hakkas seda pudelitesse panema ja müüma, ning selle nimeks sai lõpuks „Aleene’s Original Tacky Glue“. Pudeli värviks valis ta kuldse, ning kuldne on see siiamaani, peegeldades selle toote tippkvaliteeti – liimide kuldstandard, mis on olnud põlvkondade käsitööliste, harrastajate ja majapidamiste lemmikliimiks selle loomisest alates.

Alates esimesest Aleene’s Original Tacky Glue kuldsest pudelist kuni tänase üle 60 liimi valikuni pakub iga Aleene’si toode esmaklassilist kvaliteeti ja tulemust, mida lojaalsed Aleene’si tarbijad ikka ootavad ja usaldavad.