Vabad töökohad

vabad-tookohad

Klienditeenindaja (Tallinn)

Ootame kollektiivi nutikat, toredat ja tubli inimest! Skizze Tallinna kauplused otsib kollektiivi kunstihuvilist klienditeenindajat. Tahad saada väga heaks klienditeenindajaks ja oled selle nimel valmis endaga tööd tegema? Orienteerud hästi kunsti- ja hobitarvete maailmas või oled valmis ennast selle maailmaga kurssi viima. Kas sulle meeldib müümine, aga mitte lihtsalt müümine, vaid ka sellest tulenev rahulolu, et said meie klientidele olla vajalik, tuua nad uute ja huvitavate materjalide juurde, pakkuda neile uusi ideid ja huvitavaid väljakutseid? Saada meile enda CV, kui oled kindel, et see on just see töö, mida tahaksid teha ka 3, 5 või 10 aasta pärast. Õppimisrõõm on vastastikune! Kui sulle tundub, et see kõik on sinu jaoks, siis saada enda CV aadressile skizze@vunder.ee.


Laotöötaja (suvetööline, Jüri Tehnopark)

Ootame suveks lattu abikäsi! Laotöötaja ülesandeks on stendide kokkupanemine, siltide kleepimine kaupadele ja vajadusel kaupade pakkimine. Tööaeg ca 3 nädalat juunis/juulis. Töö asukoht Jüri Tehnopargis. Huvi korral kirjuta kunst@vunder.ee.


Vaateakende kujundaja

Otsime Skizze kauplustele vaateakende kujundajat. Ülesandeks on erinevate Skizze kaupluste vaateakende väljapanekute väljamõtlemine ja kujundamine. Huvi korral kirjuta kunst@vunder.ee.