Mall Nukke meistriklass: akrüülvärvi meediumite inspireeriv maailm

Mall Nukke

Kunstnik Mall Nukke julgustab nii harrastajaid kui ka professionaalseid kunstnikke oma loomingus katsetama ning avastama senitundmatuid tahke. Seda nii sisuliselt kui ka vormiliselt. 26. jaanuaril ongi kõigil võimalus saada osa põnevast töötoast, kus tegutsev kunstnik jagab enda teadmisi ja kogemusi, tutvustades lähemalt akrüülvärvide ja meediumite mitmekülgseid kasutamisvõimalusi.

Kuidas maalida akrüülidega lõuendile ilma vett kasutamata? Kuidas akrüülmaali tehnikas sulatada värve nii nagu teeme seda akvarellitehnikas? Mis on washi-tehnika? Millega tuleb arvestada akvarellpaberi ja lõuendi kasutamisel akrüülmaali puhul?

Kohtumine koosneb nii teoreetilisest kui ka praktilisest osast. Töötoas tutvustatakse ja on võimalus ka ise katsetada Liquitexi erinevaid akrüülmaterjale, mis aitavad inspireerida loovust maalimisprotsessi igas etapis. Oodatud on kõik kunstnikud, kunstitudengid ja kunstnikuhingega huvilised!

Mall Nukke(1964) on omandanud graafiku magistrikraadi Eesti Kunstiakadeemias, kuid on kasutanud oma loomingus ka maali, kollaaži ja digitaalseid väljendusvahendeid. Personaalnäitustega esineb alates 1991. aastast, on Eesti Vabagraafikute Ühenduse, Eesti Kunstnike Liidu ja Eesti Maalikunstnike Liidu liige.

Lähemalt saab kunstnikust ja tema loominguteest lugeda kodulehel: http://www.mallnukke.ee/